A Thousand Suns ve İlluminati

Evet arkadaşlarr Linkin Park’ın son albümü A Thosand Suns’a bakacağız bu yazıda. Son albüm, son tutum demektir.

Albümün resimlerine bakalım sonra klipler şarkı sözleri falan. Başlıyoruz 🙂

İlk önce albümün adından başlamak istiyorum. A Thousand Suns = Bin Güneş, illuminati= aydınlanma. tabi bilgi ışığında aydınlanma adı altında kullanılır bazı şeyler, doğrudur fakat başka şeylerde aydınlatır yani buradan kastın bilgi olacağını  düşünmek saçma sonuçta ansiklopedi değil albüm. Bence bu albümde aydınlanmadan kasıt Güneş. İlluminatinin sembollerini, yönetim sistemlerini, amaçlarını aldığı, mısır’ı incelediğimiz zaman;

Horos’un Güneş’iyle karşılaşıyoruz. Dedim ya bunlar amaçlarını vs Mısırlılardan almıs (İlluminati’den bahsediyorum). Firavunların taptığı Horos’un Güneş’iyle alakası olmasın bu A Thousand Suns’ın? Bu Göz olayı da bu Horos olayına dayanıyor. Göz onlar için şahin şekline giren “gök tanrısı” Horos’un gözüydü, sağ gözüyle Güneş, solunda ise ay bulunmaktaydı. Bu şekilde ele alındığında göz, Güneşe ve dolayısıyla genel olarak ışığa tapmayı simgeliyor. Konuyu daha da açarsak, ışığa tapmak, Işığı getirene, Lucifer’e tapmak anlamına geliyor. Bu da “Şeytani/Mason/İlluminati” sembolüdür

Albüm resimlerini incelemek için “ATS Special Edition”ı seçtim, ilgi çekici, hoş, bomba.

Sanırım bunun bir kuş olduğu hakkında hepimiz hemfikiriz. Alakası yok diyenler yine çıkabilir, şahit oldum var öyle tipler.

Neyse ben araştırdım şimdi kuşla ilgili ne bulabilirm diye, garip bir şey buldum hemen aktarıyorum.

Bu kuşu ben Anka kuşu(phoenix)na benzettim. Bu kuşun hikayesi şöyleymiş: Hz.Musa ve Yahudilerin Kızıldeniz’i geçerken ardından gelen Firavun ve ordusunun boğuluşunun tasviridir.Yanarak eski küllerinden doğan Phoneix eski Mısır Okültizm(Gizli Öğreti)inde Lucifer(Şeytan)’i temsil etmektedir.

The Radiance (Parlaklık)

“Biliyorudum ki bu dünya kimseye aynı değil.
Bazıları güldü, bazıları ağladı, çoğu insan da sessizdi.
Hintililerin kutsal kitabı ile Bhagavad-Gita arasındaki
ince çizgiyi hatırladım.
Vishnu, Prens’in işlerini yaparak onu kandırmaya ve etkilemeye çalışıyordu.
Giyindi, kuşandı ve dedi ki; ‘Şimdi ölüme gidiyorum, dünyaların yok edicisi olmaya.’
Böyle olduğunu farz ediyoruz, öyle ya da böyle.”
-Robert Oppenheimer

Çeviri: Şahin ZAMBAK-lpturkiye.com

Şimdi bu Robert Oppenheimer 33. dereceden masonmuş, kabalayla falan uğraşıyormuş, fizikçiymiş.

Ve  Bhagavad Gita hakkındaki ünlü sözü : “If the radiance of a thousand suns were to burst at once into the sky, that would be like the splendor of the mighty one.” and “Now I am become Death, the destroyer of worlds.”

Sözler tanıdık geldi mi? bana biraz Burning in the Skies’ın sözlerini çağrıştırdı açıkcası ayrıca albümün adı geçiyor. Bu sözlerde bahsettiği şey atom bombası, altını çzerim.

Burning in the skies’da ne diyor bakın:

I used the deadwood to make the fire rise
Ateşi körüklemek için kurumuş dalları kullandım
The blood of innocence burning in the skies
Gökyüzünde yananların masum kanını
I filled my cup with the rising of the sea
Fincanımı yükselen denizin yükselmesiyle doldurdum
I poured it out in an ocean of debris
Onu okyanusun enkazına döktüm

Hmm. Pişmanlık seziyorum.

Üstteki insan görselinden bahsetmek istiyorum. Bu resim bana Hipnoz’u çağrıştırdı. Hipnoz; trans olarak adlandırılabilecek yoğun konsantrasyon durumuna yol açabiliyor. Trans durumunda insanlar beyinlerini alışılmışın dışında kullanabiliyor; kontrollu bir şekilde halüsinasyon görüyor ve acı gibi duygulardan kendini arındırabiliyor. Biz hipnoza kapıldık, istemediğimiz halde kötü şeyler yapıyoruz demek istemiş olabilirler mi? Mesela Lady Gaga bu yolu istemiyordum ama bu yol beni cezbediyor gibi şeyler söylüyor. Belki de bu resim onu demenin başka bir yoluydu, kim bilir?  Fakat parçalar birbirine uyuyor.

Pek çok gelenekte kutsal bir yeri olan kartal sembolü, genellikle yükselmeyle, güneş, ateş, ışık ve göz sembolleriyle ilişkilendirilir. Kartal kötülüğün düşmanı olarak kabul edilir, dolayısıyla kötülükle mücadelenin de sembolü olarak ortaya çıkmaktadır.

Panpalar bakın nasıl övdü kartalı. Işık, göz,Güneş ama yinede iyiliğin simgesi, bu konu hakkında bir şey bilmesem iyi avlarlardı beni doğrusu. Zaten bu kartal da barışın simgesi olduğu için Amerikan dolarının üstünde var. Her zaman kan döken amerikanın banknotunda..

Neyse. Bu romantik şarkıda bile böyle simgeler görmek beni üzdü. ve şarkının sözlerine bakarsanız sevgiden bahsettiğini görürsünüz. Bu nasıl bir ikilemdir? Arkadaşlar bu sembollerin güç, birlik veya iyiliksever”Tanrı”larının kutsadığı şeylerle alakası yok, aksine kötü niyetli İlluminati amaçlarını simgeler.

Blackout. Sanırım piramit konusunda bir şeyler yazmama gerek yok. Bilmeyen varsa siteyi kapatsın.

ATS’nin normal albümünden bir resm dikkatimi çekti onu da paylaşmak istiyorum. (Not: Resmi benim aptal telefonumdan çektiğim için net değil idare edin, biraz shopladım rahat görün diye, resme basarsanız büyür.)

herkes benzetmistir umarım. ying ve yang

 şeytanın sembollerinden biri olduğu çeşitli insanlar tarafından rivayet edilir.ve latincede ki ordo ab chaoyu çağrıştırır yani kaostan düzeni.ayrıca yuvarlak olması , güneşi yani şeytanın imgesini çağrıştırmaktadır.

skuba -itusozluk.com

Tabi buna inanmak zorunda değilsiniz dünyanın en güzel felsefesi diyip geçebilirsiniz, karışmıyorum.

Şeytanın kişileştirilmesinde pagan dinlerin en yoğun etkisi, ona atfedilen hayvan örneklerinde görülüyor. Pagan tanrılar için hayvanlar kutsaldı, oysa tek-tanrılı dinler için, şeytan kadar paganlık da tehlikeliydi. Şeytan ikonografisinde en çok görülen hayvan yılan, keçi ve köpekti. İncil’de ise şeytanın sadece iki hayvanla, yılan ve aslan ile özdeşleştirildiğini görüyoruz. Ancak aslan, İsa’nın kendisi ve İncilci Markos ile bağlantılı olduğu için, ikonografik gelenekte hiçbir zaman önemli bir yer tutmuyor. Her ne kadar Aziz Pavlos yılandan Havva’nın ayartıcısı olarak söz ediyorsa da, Yuhanna’ya göre, şeytanın çatallı dili, yılanla olan ilişkisinden değil, yalanların ilk yaratıcısı olmasından kaynaklanıyor. 

Bu paragrafa dikkat edelim lütfen. Çok çok önemli bir nokta. kliplerde de işimize yarayacak. Yılan konusunda bir ekleme yapmak istiyorum, şeytanı temsil etmesi gayet mantıklı. David Icke’nin teorilerini okuduysanız İlluminati’nin sürüngen ırktan üreyip özel bir soy olduğunu söylüyor. Tabi ki hepsi yalan. Ama yılana benzetmesi mantıklı.

Bu da CD’den koyacağım son resimdi. Kafatasları hakkında konuşmuştuk zaten, yılanı bir vücut olarak düşünürsek iyi bir kompozisyon. Güvercine gelince;  yılanların arasında kalmış.  Özgürlük,  bunlar tarafından hapse alınmış..

Arkadaşlar semboller açıkça görülüyor ve bir şeyler çıkarmak gerekirse, biz bu işin içindeyiz ama zorunlu olarak dediklerini görüyorum ben. Zaten bu grup böyle bir şey değil mi? Ya benimsiz ya fukaralığın gibi bir dayatma var. O çok özgür, her istediğini yapabildiğini sandığımız starlar böyle bir zorlamanın içinde sıkışıp kalmışlar. Acılarını, üzültülerini çektiklerini belki bize açıkça bir şekilde anlatamıyorlar ama bunu bir aşk hikayesine uyarlıyabiliyorlar. Sonra biz de dinliyoruz, çark böyle dönüyor işte.


The Catalyst

Aslında bu konu ile illuminatiyi pek bağdaştıramadım çünkü şarkı Nükleer savaştan bahsediyor. Klibi’de öyle.

Ancak suradaki yorumlardan birin de f_7_r_7_d_7_n diye bir arkadas deccal ile ilgili olabileceğini yazmış. Ben pek bir şey anlayamadık açıkçası, isteyen baksın.  (sayfanın aşağılarında Nov 29th 2010, 07:54 tarihli yorum)

http://www.lyricinterpretations.com/Linkin-Park/The-Catalyst

Not: Arkadaşlar gördüğünüz bir yoruma aldırmayın, iyice araştırın. Bu işler tek bir örnekle olmuyor zaten. Yukarıdaki Ying ve Yung örneğinde de sadece bir örnekle kalmadım ama arkadaş güzel özetlediği için onun yazısını alıntı yaptım.

Şimdi yazının en heyecanlı yerlerinden birine geldik :

Iridescent Klibi!

Klip çıkmadan önce yılanı gördüm, dedim ki umarım tahmin ettiğim gibi bir klip değildir. Evet değilmiş, çok daha fazlasıymış. Çok güzel olmuş ama baştan aşağıya sembollerle dolu.

Evet klibimiz başladı, gözle.

Tek fark piramitin üzerinden elin gelmemesi bence. Oradaki kafası kapalı adamlar varya. Biz de onlardanız işte, malesef. ve illuminati daha fazlasını istiyor. Kimse ne yaptığını bilmeden onların kölesi olmuş. Neyse bu abiler mason ayinlerinde de var malesef. bkz:

Kaynak habertürk:D bu törenin ilerleyen bölümlerinde masonlar yüzüne bir bez bağlıyorlar, eskiden saklambaç oynarken takardık ya işte onlardan. neyse onu bulamadım o kadar derine inemiyorum daha, google’dan bulduğumuz resimlerle idare ediyoruz işte.

Bu da önemli ve ünlü bir mason sembolüdür arkadaşlar. Yıldızlara bakın.

Ah bu yılanlar beni deli edecek. Trevor. yılan hikayesini yazmıştım üst tarafa. Özet: şeytan yılan kılığına girebilir.

Mike’ın dudakları ne tatlı dimi ❤

Chester’ın geldiği bu ortam ” çift sütun” masonlukta ünlü bir yapıdır kendileri

Chester’ın da yanında iki aydınlık var. biri güneş biri ay olsa gerek. Şu ortadaki yedigen deminkiyle aynı.

Aha toplanın Chester’ı bir şeyler ele geçirdi!! Bu da zihin kontrolünü anlıyor.

Yine o yıldız.

Joe Hahn. İlluminatinin ağasıyım ben diye bağırırken. Solda üçgen(ne kadar yamuk çizsem de, sadece belirtmek içindi) ve ortada göz var.

Chester yine o sütunlarda ama bu sefer daha farklı

sütun işte. dekoratif bir sey ne kadar abarttım dimi?

Şarkıda şöyle bir söz geçiyor: “Ve ışığın patlayışları bütün melekleri kör etti”

Da Vinci’nin Son Akşam Yemeği konsepti olmuş. Bu çalışmayı kilise, uygunsuz şeyler içerdiği için(??) yasaklamıştı.

Klipte Mike temsili baphomet gibi olmuş bakınız:

Çok mantıklı değil mi ? parçalar birbirine uymadı mı hala?

Not: Deccalin bir gözü kördür.

Mikeshi Noda burda gitmesine izin ver diyor ve kapanış:

Ne diyim. Ben bunları araştırırken çok üzülüyorum ama kendimi tutamıyorum. Size kimse Linkin Park’tan vazgeçin demiyor, ben de demem zaten. Ama düşünün, müzik sektörü bile bunu bu şekilde yapıyorsa… Dikkat etmenizi rica ediyorum, hipnoz olmayın.

Bu saatten sonra uyanmakta sigara için birinin 4. dereceden akciğer kanseri olduğunu öğrenmesi gibi bir şey, bu saatten sonra sigarayı bıraksan ne olacak? Tamam çok umutsuzum.

Bunca şeye inanmayanlara 2 resimcil daha koyuyorum bir daha düşünün.

Mike’ın sırtına bakın! piramit falan?! ATS çıkmadan yapılan röportajlardan biri. bu resimleride çok severdim. Kolaj yaparken fark ettim ne olduğunu

Şimdi ön yüzüne bakıyoruz:

Yukarıdakilerin hepsi kurmaca ve benzetmeden ibaretti diyenler, buna ne diyeceksiniz? bu da shop mu? tabi canm Mike shoplamış baksana.

Ümit Bulut Arkadaşımız Wretches & Kings Hakkında bir yazı yazmış

Slm millet!Bu 2.yazı.Bazıları eleştiri yapıyorlar ama dozunu kaçırıyorlar.Yerini hakarete bırak şeyler yapıyor muyuz biz burada?Kardeşim yiyorsa gelin bizim gibi kanıtlarınızı sürün önünüze?Yemiyo demi?Yiyosa kanıt istiyoruz…Her neyse ‘’İnsanları inanmak istediklerine inanırlar ama gerçekleri asla inkar edemezler!’’

Direk konuya girelim.Benim ilk incelemem Linkin Park’ın yeni albümünün Chester tarafından yayınladığı 2.şarkısı olan Wretches & Kings hakkında.Anlamlarıyla beraber satırların arasına gireceğiz ve gerçekleri göreceğiz.Ben çevirisini ilk okuduğumda inanamadım.Sevindim böyle şeyler yazdıklarına =)
Öncelikle LP’nin de illuminati kapanına kısıldığı su götürmez bir gerçektir.Fakat bu kapandan çıkmak için elinden gelen her şeyi yapıyor buda bir gerçektir.Eminem gibi bunalıma girmesinlerde. 😀 😀

Here we go!

Şarkı Mario Savio’nun konuşmasıyla başlıyor.Etkileyici bi konuşma:

“There’s a time when the operation of the machine becomes so odious makes you so sick at heart that you can’t take part; you can’t even passively take part and you’ve got to put your bodies upon the gears and upon the wheels upon the leversupon all the apparatus and you’ve got to make it stop. And you’ve got to indicate to the people who run it to the people who own it that unless you’re free the machine will be prevented from working at all”

Makinalar operasyona başladığında berbat anlar yaşandı
Bu pislik kalbiniz bizden bir şey koparamaz, hatta hiçbir şey koparamaz.
Ve kendinizi aletlerin ve tekelerlikli araçların, kaldıraçların,tüm cihazların üzerine koymuşsunuz.
Bunu durdurmalısınız artık!.”

Şimdi bilinçli bi şekilde konulmuş bu konuşmada neleri çekip çıkaracağız onlara bakalım.Satır aralarına gizlenmiş mesajlar bunlar.İyi dinleyin.

‘’Bu pislik kalbiniz bizden bir şey koparamaz, hatta hiçbir şey koparamaz.’’
Burada illuminatinin pisliğinden , onları değiştimediğinden,değiştiremeyeceğinden bahsediyor.

Dur lan hemen celallenme devamı var,daha bitirmedim 😀

Arkadaşım bak şimdi.Benim canım,şirin,çekik gözlü cipenim Hahn bu introda konserlerde bildiğiniz gibi oynuyor.Ama bazı sizin gibiler anlamıyor ne olduğundan.Eğer dikkatli dinlerseniz ki,aklımda kalırsa bi tane konser şeysi de atarım dinlersiniz(12,07 Perth**), bazı kelimeler daha vurgulu ve oynanmış oluyor.Örneğin ‘’You can’t take part’’ yada ‘’stop’’derken de oynuyor.Tabi hepsinde olması mümkün değil.O yüzden birkaç oynanmayan konser gösterip ne oldu ayaklarına girmeyin.

Gelelim Mike’ın girişine.En vurucu yerlerden biri burası.

To save face / how low can you go
Talk a lot of game but yet you don’t know

Yüzünü korumak için ne kadar alçalabilirsin?
Kaderin oyunuyla bir konuş, fakat sen henüz bilmiyorsun ki.

Burda ise ilk satırda ‘’Yüzünü korumak için ne kadar alçalabilirsin?’’ derken illuminatiye ne kadar dayanabileceklerinden bahsediyor.Bildiğimiz kadarıyla LP fazla yüksek bir düzeyde değil ve olmakta istemiyorlar.Kirli oyunlar bunlar.Eminem kafayı yedi,Michael Jackson,Bob Marley öldü.Lady Gaga ise keyif sürüyor.Soruyum arkadaşım ‘’Neden?’’ diye.Var mı verilecek bir cevabın.Çünkü Eminem illuminati den ayrılmak istedi,beyni yıkandı vs vs. MJ,Bob Marley gerçekleri açıklayacakları için öldürüldüler.Çünkü onlar popülerdi.Kolayca etkileyebilirlerdi.Şimdi bazılarınız LP’nin neden Tel Aviv’de Bob Marley’in ‘’No Woman No Cry’’ ını çaldıkları sorucaklardır.’’Yea senin dediğine göre LP illuminati içinde neden illuminati düşmanı bi adamın şarkısını çalsınlar?’’ diyeceklerdir.Aa benim zekilerim LP illuminatiden ayrılmak istiyor.Ama olmuyor.Ayrıcadan Tel Aviv’de Yahudilerin evinde çalmaları ayrıca bir gönderi değil mi?Düşünün biraz.Her neyse çok saptım. Bakınız Lady Gaga ya 3 yıl öncesine kadar var mıydı böyle bir şey?Kim 3 yılda müzik zirvesinin tepesine tırmandı.Bunda bir iş var demekki.Eğer düşünebiliyorsan anlarsın.Her neyse,devam edelim fazla saptık.
2.satırda ise ‘’Kaderin oyunuyla bir konuş, fakat sen henüz bilmiyorsun ki.’’ Diyor.Lan hala anlamadın mı?Sana sana!İnanmayan sana mesaj gönderiyor amk!Direk açık ama anlatayım.İleri zekanız yetmiyor anlamaya , bağdaştırmaya.’’Kaderin oynuyla konuş’’ derken illuminatiye düşmelerinin verdiği acıyı dile getiriyor.Kaderin yaptığı oyundan hayıflanıyor.’’Fakat sen bilmiyorsun ki!’’ Al.İnanmıyorsun ya.Fakat sen bilmiyorsun ki diyor sana.Anlamamaya devam et sen.Benim ileri zekalı fanım 😀

Static on the way / make us all say whoa
The people up top push the people down low

Durgun rüzgar, hepimizi şaşırttı.
O insanlar en yükseğe ulaşır diğer insanlar dibe çöker.
Tahminlerime göre ‘’Durgun rüzgar’’dan kasıtları onların ilerlemeye zorlanmamış olmaları.Yoksa başarılı bir grup,popülerler,illuminatiye güç katabilirler.Ama ilerletmediler.Durgun rüzgar…

2.satırada ise ‘’ O insanlar en yükseğe ulaşır diğer insanlar dibe çöker.’’ Diyor.Evet millet ‘’O insarlar’’dan kastı ne adamların?Yok eben.Lan adam bas bağırıyor illuminati diye.’’O insanlar en yükseğe ulaştırır’’derken Madonna,Lady Gaga örneğinden bahsediyorAdamların nasıl yükseğe çıktıklarını söylüyor.A benim arkadaşım her neyse anlamamaya devam et sen ben anlatıcam daha….

Get down
And obey every word

Yere yat!
Ve tüm sözlere itaat et!

Evet.’’Yere yat ve tüm sözlere itaat et’’ Bakın burada da yerde dur,tüm sözlere itaat et,yoksa senin için kötü olur diyor.Burda mesajı veriyor inceden.Anlamamaya devam.

En can alıcı yerler aşağıdaki satırlar.Hepsini bütün yazıcam ama kapasite yetmez diye bölüyorum.Sonra devreleriniz yanmasın 😀 Hah.

Steady getting mine if you haven’t yet heard
Wanna take what I got / don’t be absurd
Don’t fight the power / nobody gets hurt
If you haven’t heard yet then I’m letting you know

Kıpırdama, eğer beni hala duymadıysan kıpırdama.
Benden ne istiyorsun? Salakça bir şey olmasın.
Bu gücünle kavgaya kalkışma, kimse acı çekmesin.
Eğer henüz beni anlamadıysan da, ne yapacağını biliyorsun

Bakınız ilk satıra. ‘’Kıpırdama, eğer beni hala duymadıysan kıpırdama.’’ Eğer hala onu duymadıysan kıpırdama.Sen zaten başta bi kere onun çığlıklarına,bas bas bağırdığı gerçekleri duymayı reddettin.Şimdi neyin artistliğini yapıyorsun?Kıpırdama amk!Zaten senden bişey isteyende yok.Adamlar bağırıyor sen duymamaya devam et.Sen hala illuminatinin pençelerinde olduklarını anlamamaya devam et.

Devam edelim 2.satıra ’’ Benden ne istiyorsun? Salakça bir şey olmasın.’’ Adamlar ne yapsın?Delirsinler mi?Bazıları öldürülsünler mi?Düşünmesi bile kötü.Dedikleri gibi:Salakça bir şey olmasın.Ama sizin gibi ileri zekalılar adamların hala illuminati elinde olmadığını biliyorlar ya asla olmaz merak etmeyin.
Hadi 3.satır.’’ Bu gücünle kavgaya kalkışma, kimse acı çekmesin.’’ Diyor ki ‘’Sen kimsin,illuminati kim?’’adamlar dünyaya hakim olmaya çalışırken senin 3 kuruşluk gücün ne edicek lan?Sen daha toysun.Anlayana kadar daha ne sular geçicek kim bilir? ’’Kimse acı çekmesin.’’ Bunu açıklamayacam.Eğer anlamadıysan okumayı bırak.

Gel gelelim 4.satıra.’’ Eğer henüz beni anlamadıysan da, ne yapacağını biliyorsun’’ Git köprüden atla amk 😀 😀

There ain’t shit we don’t run when the guns unload
And no one make a move unless my people say so
Got everything outta control
Now everybody go

Silahlar sustuğunda kimse(biz) bu pislikten kaçmayacak değil.
Ve kimse bir şey yapmadıkça insanlarımızın dediği;
her şey kontrolden çıktı ve şimdi herkes gidiyor…

Devam edelim millet.Öncelikle belirteyim kimse derken we diyor.Yani kendilerini,LP’yi kastediyor.Her şey bittiğinde onlarında kaçacaklarından bahsediyor.Ne diye dursunlar ki zaten?En tehlikeli örgütten kaçacan olum.Fırsatı değerlendirmez misin?

’’Ve kimse bir şey yapmadıkça insanlarımızın dediği;
her şey kontrolden çıktı ve şimdi herkes gidiyor…’’ Kimse bir şey yapmadıkça derken size hitap ediyo inanmayan zeki fanlar.Hadi inanmamaya devam.Her şey kontrolden çıktı ve herkes gidiyor diyor.Yani lan hem bi hareket yapmıyorsun hemde her şey kontrolden çıktı diyorsun.Seninki de iş mi yani?Adam anlatıyor inceden.Hala mı anlamadın?

Feel unload / final blow
We the animals take control
Hear us now / clear and true
Wretches and kings we come for you

Yanlız bir his, son felaket.
Bizler, hayvanlar, kontrol elinde olanlar.
Bizi adam gibi dinleyin şimdi!
Sefiller ve Krallar, sizin için geliyoruz!

En sevdiğim kısımlardan biri de burası.

İlk satırla başlayalım ’’ Yanlız bir his, son felaket’’ yalnız bir his.Anlamak çok zor.Burda his derken kendilerinin neler hissettiğinden bahsediyor ve dünyadaki en son felaket olduğundan bahsediyor.Hea babam anlamamaya devam.

2.satırla devam.’’ Bizler, hayvanlar, kontrol elinde olanlar.’’ Al.Al.Al.Bakın burada bizler derken insanlardan bahsediyor,hayvanları anlatmama gerek varmı zeka küplerim?

‘’Kontrol elinde onlanlar.’’ Biraz düşün.Kontrol elinde olan kim olabilir?Yok yea eben değil illuminati 😀

3.Satırdayız.’’ Bizi adam gibi dinleyin şimdi!’’ Adam gibi diyor,inanmamış adamlar gibi değil.Orda dinlemekten kastı müzikleri değil,anlatmaya çalıştıkları mesajlar.Beyninizde şimşekler çakmaya başladı mı?Adam gibi dinleyin lan!

4.sü.’’ Sefiller ve Krallar, sizin için geliyoruz!’’ Sefillerden kastı siz anlamayanlar.Sefiller.Ahahaha 😀 😀 Ben demiyorum millet LP diyor.Krallar da belli zaten.They are coming ❤

Yeni  bir dörtlüğe geçelim:

So keep pace / how slow can you go
Talk a lot of shit and yet you don’t know
Fire on the way / make you all say whoa
The people up top and the people down low

Yüzünü koru, nasıl yavaşça gidebilirsin.
Kaderin pisliğiyle bir konuş, fakat sen henüz bilmiyorsun ki.
Rüzgarın üzerindeki öfke hepimizi şaşırttı.
O insanlar en yükseğe ulaşır diğer insanlar dibe çöker.

Bazı satırlar aynı o yüzden kopyala yapıştır yapmıyorum.Aciz olmayın birkaç parmak darbesiyle işaretçiyi sayfanın en üste çıkarın işte.

İlk satır.’’ Yüzünü koru, nasıl yavaşça gidebilirsin.’’ Burada ise yüzünü korudan kastı kendi düşünce,görüşlerini değiştirmemeleri.Ondan bahsediyor.Tehlikeli bir örgütün içindeler.Düşünceleri önemli.Değişmemesi lazım.Nasıl yavaşça gidebilirsin? ise örgütte nasıl yükselebilirsin?Nasıl bu pisliğe yavaşça batabilirsin gibisinden bir şey.Özgür ol.Düşün.Her şeyi devletten bekleme.Hazırcı olma.Maddeci olma.

‘’ Rüzgarın üzerindeki öfke hepimizi şaşırttı.’’ Rüzgarın üzerinden kastı ise illuminatinin yaptıkları.Tahminlerime göre burası MJ öldükten sonra eklendi.Rüzgar’ın öfkesi(illuminatinin öfkesi) MJ nin niyetini öğrendiklerinden sonra öldürülmesi ile alakalı falan fistan.Bakın onlarda şaşırmış.Kim bilir?Belki onlar ayrılmaya çalışacaklardıda korkultudular.

4.satırı yazmıyorum,yukarı çıkın.

Son kısım millet.Üşenmeyin okuyun.Burada da anlatıyor adamlar.Benim zeka küplerim, bakın LP neler söylemişlerde göremiyorsunuz.

Get down
And I’m running it like that
The front of the attack is exactly where I’m at
Somewhere in between the kick and the hi hat
The pen and the contract
The pitch and the contact
So get with the combat / I’m letting ’em know
There ain’t shit you can say to make me back down no
So / push the button let the whole thing blow
Spinning everything outta control
Now everybody go

Yere yat! ve ben onun beğendiklerinden kaçıyorum.
Ben tam olarak neredeysem hep önüme saldırıyorlar.
Bir kalem ve bir kontrat, bu zift ve birleşim.
Bu anca kavga ile olur, şimdi onlara izin veriyorum.
Orası bok gibi beni geri götür burdan da diyebilirsin, hayır!
Bir tuşa bas, ve tüm felaketler başlasın.
Her şey kontrol dışında gelişiyor,şimdi herkes gidiyor.

‘’Yere yat! ve ben onun beğendiklerinden kaçıyorum.’’ Bakınız dikkatinizi çekiyorum.Burda he,she demiyor.Sadece bir kişiden bahsetmiyor.’’ ‘’I’m running it like that’’ It ten kastı o örgüt.Onlar.Iluminati.Ancak bu kadar açık olur zeka küplerim.Anlayın artık.

‘’ Ben tam olarak neredeysem hep önüme saldırıyorlar.’’ Düşünün biraz.Parmaklarım yoruldu zaten.

‘’ Bu anca kavga ile olur, şimdi onlara izin veriyorum’’ Şimdi onlara izin veriyorum.Anlayın artık amk!Çeviriye laf atacağınızdan onuda koyu yazıyorum şimdi.Check it out:’’I’m letting ’em know’’

Bir yere dikkat etmeyi unutmayın.I’m diyor.Bundan kastı grupça bir bütün oldukları.Ve az İngilizce bilgisi ‘em in ‘’Them’’inkısaltılmışı olduğunu bilir.Zeka küplerim Onlar(illuminatiden) dan bahsettiğini anlarsınız inşallah.

‘’ Bir tuşa bas, ve tüm felaketler başlasın.’’ Jay-Z ile tanıştıkları zaman(illuminatiye girdikleri zaman),telefon tuşu,haberleşmeleri vs vs ve felaketlerin başlaması…Zeka küplerim buda tesadüf değil mi?

‘’Her şey kontrol dışında gelişiyor,şimdi herkes gidiyor.’’ Anla.Anla.Anla.

Ekstradan eklemek istiyorum,bazı kaynatasızlar(evet Michaelsikkofielde özendim :D) bilmiyor,Mike Abu Dhabi konserinde favori şarkısının bu olduğunu söylemişti.Acaba neden?He amk. Buda tesadüf yea.

Her neyse.Yazıyı yazarken onlarca kez bu şarkıyı dinledim.Omzum ağrıyor.Parmaklarım sızlıyor.Ama değdi.İnşallah bazıları adam olur da anlatmaya çalıştıklarımızı anlar.Yoksa gitsinler kendilerini köprüden atsınlar 😀 😀 Eğer zaten gerçektende atlıcaksa dünyadan bi mal ayrılır,hadi şimdi köprüye 😀 Yazımı bitirirken şunu yanımızda olan herkese söylemek istiyorum.’’ANLAYANA SİVRİSİNEK SAZ ANLAMAYANA DAVUL ZURNA AZ…’’

Ümit B. 08.06.11

Reklamlar

mikeecem hakkında

i'm Mike Shinoda FAN, Linkin Park, Fort Minor, Bahçelievler Anadolu Lisesi, 28.12.1995, İstanbul

12 Haziran 2011 tarihinde Linkin Park içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 16 Yorum.

 1. Miraç Gülgönül

  Yeah,yine ben,bu seferkinde yazin daha uzun ve belkide bu yuzden daha cok yanls var 🙂 o yuzden parca parca yazicam 🙂
  1)bastan baslayalm,albumun ismnn ATS olmasnn sebebi Oppenheimer’in atom bombasni bin gunese benzetio,ztn bu konusmasini yazmssn,yani bin gunese benzetilen atom.bombasnn illuminatiyle iliskisi? Come on 🙂

  • evet onu belirttim zaten yazıda. ama söylenilen her şeye inanmamak gerekiyor bence. ayrıca atom bombasını einstein bulmadı mı? o adam da masondu zaten, hadi insanlığın iyiliği için bulmuş olsun, tamam kabul. ama yeni gelen jenarasyon (yeni gelen mason kardesleri) bunu kötüye kullandılar. come on

 2. Miraç Gülgönül

  2)reklam ypmak gibi olmasn 🙂 ama oppenheimerin konsmasnn cevirisini alrken nihatla birlikte yaptiimizi alablrdn 🙂 cunku bu ceviride yanlslklar var gibi geldi 🙂 Şahin Zambak’ın emegine saygi duyuyorum tabi ki

 3. Miraç Gülgönül

  Iridescent klibine gelince,semboller hakknda bi arastrma yapmadm ama chestern yanndaki iki sutun gunes ve ay deil,dunya ve ay 🙂 HD indirip tekrr bakablrsn 🙂 ha vede,chesteri bsi ele gecirmedi 🙂 o sadece filmdeki bi karakter olan optimus prime,klibn sonlarna dogru mikeinda onunde megatronun olustuunu goreblrsn

 4. Miraç Gülgönül

  Yuzleri bezle ortulmus adamlar knusunda hakli olablrsn,vede illuminati agasi joe hakknda 🙂
  ümitin yazisini beendim ackcasi 🙂 ama,ceviriler,bi gozden gecrse ii olur cunku ceviri yanls olnca cikarilan sonucta yanls oluo 🙂 (biraz ukalacami oldu?) eminimki tekrar dusunse gorucek yanlslari 🙂

 5. Miraç Gülgönül

  Ümit snrm ceviriyi bi yerden almssn 🙂 fkt,kendin cevirmek en iyisi,tekrr sluorm :),bi gozden gecir

 6. yeah demek istiyorum iyi olmuş yazın knk çok alındm ama bizm çeviriyi koymamana :/

 7. Miraç , hacı , çeviriye takılma adamım.Bak ne diyor?Dinle diyo.Sen mesajlarını dinle de ,gerisi önemli değil 😉

 8. Bu yazıyı okuduktan sonra kim inkar etmeye kalkışabilir kii??? xD Hadi ama kurtulun şu körlükten, açın gözleriniizii .. .. . !!!!!!!!! (inanmayanlara)

 9. Miraç Gülgönül

  Ah,vede Da Vinci’nin Son Aks Yemegi tabosndaki uygunsuzluu,bildiim kadaryla,acikliim 🙂
  Da Vincinin tablosnda Hz.İsa ve yanndaki havarileri var,da vinci bunu resmederken isa’nin yanina bir kadin koymus,fkt o donemde.kadinlara.kotu varliklar olarak bakilior hemde bunu bir peygmberin yannda resmedince,kilise yasklior tabloyu 🙂 yani ben oyle bliorm 🙂

 10. It’s perfect time to make some plans for the future and it’s time to be happy. I’ve read this post and if I could I wish to suggest you few interesting things or advice. Perhaps you could write next articles referring to this article. I want to read more things about it!

 11. dikkatli bakarsanız mike ın tişörtündeki piramit üzerinde çarpı işareti var

 12. Yazınızı beğendiğimi içtenlikle belirtmek isterim. Sitenizi takip listeme alıyorum.

  Teşekkür ederim.

  Selim Alimoğlu

  Skype: captain8561,396-6408,972

 13. merabaaaa ,herneyse saadetee geliyim 😀 the catalyst’nin bi sözünde Chester:”transmissions echoing away” ( radyo yayınları uzaklara yayılıyor) diyor.illuminatiyle ilgili bir yerde okumuştum ,bu illuminati tarikatçıları bütün dünyada herkesin aynı ses seviyesinde duyabileceği yerlere birşeyler yerleştiriceklermiş ve herkes bu tuhaf sesi duyucakmış,yani gökten tanrı konuşuyor gibi bişey hesabı işte.ikisi arasındaki ilişkiyi kıyasladığımızda gayet mantıklı bişey çıkıyor. höö bu arada shinoda’ya aşığım,linkinpark’a da al o kadar,fort minor sunrise,bunlara aşığım hatta bilmek istersen rockn coke’un line up belirleyicileriyle konuşmuştum 2013 te veya 2015 te büyük ihtimal lp gelicek,tabi en önden biletide ben alcam.2009 da gidemedim yollar karlıydı çok üzülmüştüm,lp illuminatiye katkıda bulunduğu içinde çok üzülmüştüm.ama bırakamıyor insan.lp,sunrise,fort minor ”can” dır. hele shinoda bi tanediiiiir .

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: