Linkin Park ve Illuminati

Linkin Park Illuminati mi? İnceleyelim.

Öncelikle İlluminati’nin ne olduğunu bildiğim kadarıyla özetlemeye çalışacağım. 1776 yılında kurulmuştur, atalarının Mısır Uygarlığına kadar dayandığı söyleniyor. İlluminati kilisenin dogmacı eğitim anlayışına karşı olarak kurulmuştur. Aydınlanma anlamına gelir. Metafizik veya simyayla ilgilenmez, doğrudan bilmin kendisiyle ilgilenir. Kilise gizli örgütleri yasakladıktan sonra dağıtışmıştır ve Adam Weishaup (kurucu) yoluna 5 adamla devam etmiştir. Kabala, fizik, yaratılış vs. hakkında bizim şu an bilmediğimiz bir çok bilgiye sahiptirler. Simdilik her şey iyi hoş görünüyor fakat bu adamların asıl amacı YENİ DÜNYA DÜZENİ‘ni kurmaktır. Yeni dünya düzeni tek bir devlet, tek bir din demektir. Bu planları yüz yıllara dayanır ve teknolojinin gelişmesi sayesinde (medya, pc vs.) güçlerine güç kattılar. Tek bir devlet siyasi olaylarla ilgili, tek din ise doğrudan medyayla ilgilidir. Siyasi olayları bir kenara bırakalım, Linkin Park’la ilgisi olan şey: Medya. Din nasıl medyayla ilgili olabilir derseniz. Fark ettiyseniz günümüzde insanlar dinlerinden uzaklaşmaktadır ve ateizme ilgi duymaktadır. Bunları en kolay yoldan medyayla sağlıyorlar. İlluminatinin en önemli amacı gerekli enerjiyi sağlayıp Deccal’i dünyaya getirmek, dünyayı bir şeytanın yönetmesini sağlamaktır.

Bu adamlar medyayı kullanarak bizim zihnimizi kontrol altında tutuyor. Ne izlememizi istiyorlarsa onları izliyoruz. Özellikle benim yaşımdaki insanları MTV ve benzeri kanallarla hipnotize ediyorlar. YALAN MI !11!bir! 😀 Nasıl olur demeyin, çok güçlüler.  Kafamızı bu insanlarla meşgul ederek gözümüzün önündeki bazı şeyleri görmüyoruz. Aynı şey eğitim sisteminde de var. Böyle yaparak uyanık beyinler yetiştirmeyi engellemeye çalışıyorlar. Araştırarak bulabilirsiniz.

İlluminati’nin sembollerinden birkaçını yüklüyorum…

Tanıdık gelmiştir. 1 Dolar. Masonların en ünlü sembolüdür. piramitin üstünde yazan tarih İlluminatinin kuruluş tarihidir. Altında yazan yazıdada yeni dünya düzeni yazar. Piramid gördükten sonra paranoyaklaşabilirsiniz.

Anaa bu ne lan?

Ya da bu?  Chester’ın yan projesi olan Dead By Sunrise’ın logosu piramit şeklinde.

Tamam uzağa gitmeyelim. Linkin Park’ın logosundaki “P”nin üçgen şeklinde olduğuna hiç dikkat etmiş miydiniz?

Peki ya buna? Sırf Chester yaptığı için biz de taklidini yapıyoruz 😀 Aslında neyms, sen neymişsin Chester’ım benim.

Anna sende mi? kalp değil o piramit

İlluminatinin önemli sembollerinden biri de her şeyi gören Tek göz’dür. Deccali temsil eder. 1 Doların üstündeki tek göz gibi. şu tatlı şey gibi. Yada bildiğin “Emo”lardaki gibi 😀

Şu kapak . Orjinalini biliyorsunuzdur heralde. Ama gözü görmemiş olabilirsiniz.

Logo’nun arkasındaki tek gözlü yaratığı incele.

Şimdi daha tanıdık gelen bir sombol var sırada. \m/ bu ne? rock forever mı? hıı. Bildiğin satanist sembolleri. Linkin Park’tan da görmüşsündür. Sol üsttekini özelllikle. Beraber bakalım

Uu Mike♥  bitane 2 Tane de Chester resmi var. Düşünün Mike rapçi ruhlu bir insan, Chester ise tamamen rocker onun daha çok bu tarz resmi vardır, ama benim pcde mike var tahmn edeceğiniz üzere.

Bleed it out single. Kızın ele bak hele

Klipler ve şarkı sözlerine bakalım.

In The End klibinin 1. saniyesi, girişin üstüne masonik harflerle bir şeyler yazılmış. Kabalada da böyle şifreli harfler kullanılır ama bu alfabe en eskilerden biri ve çözülmesi kolay bir alfabedir.

Sağ tarafta yazanlar:

NKC, KARMA, DEADSY, LINKIN, PARK, LURCHEN, MINUTM, HANNAH, LP

Sol tarafta yazanlar:

PH, MASK, LINKIN, PARK, DEADSY, HANNAH, MRHAHN, LINKIN, MP

Bazı ritüellerde ters semboller kullanıyorlar. Aklıma “Bleed It Out” klibi geliyor hemen.

MTV Linkin Park haftasonu’nu izleyen arkadaşlar hatırlar. Joe Hahn “What I’ve Done” klibi için Kaostan doğan düzeni anlatacağız demişti. Kaostan doğan düzen? Tam da İlluminatinin yaptığı şey. Orta Doğu’yu karıştıran adamların taktiği nedir? iç karışıklık çıkararak yönetimi zayıflatmak. Bir devleti ele geçirmenin en iyi yolu zayıf merkezi yönetim ve karışmış halktır. Klibi bir daha izlemenizi rica ediyorum.

Waiting For the End… Beni en çok düşündüren klip oldu.

1- Klibin en başında bir göz beliriyor. 1 saniye bile değil, tesadüfen fark ettim.

2- Mike rap’ini yaparken yüzünü pramitler basıyor 😀 sonra ise kuru kafaya dönüşüyor. Kuru kafayı anlatacağım.

Kimler ortadaki gözü gördü?

Klibin en sonunda Chester’dan kalp çıkıyor sanıyordum ama dikkatli bakınca piramit kustuğunu anladım

Sözlerine bakalım

“Waiting for the end to come
Wishing I had strength to stand
This is not what I had planned
It’s out of my control….”

Kontrolü dışında olan şey ne? Kader böyle istedi 😛

Crawling’den alıntı:

Bazı şeyler beni dış görünüşü altına çeker (Neler mesela??Işık, şan, şöhret, para? :D)

Tükeniyorum&şaşırıyorum

Kontrolümden yoksunum,asla sona ermeyeceğinden korkuyorum (!?!)

Kontrollü görünemiyorum

Kendimi buluyorum yine Kapalı duvarların içinde Güvensiz duygular ve daha fazla baskı altında olacağıma inandırdım

MKULTRA projesi diye bir şey var:”Monarch programlaması ile kişinin beyni adeta parçalara bölünüyor ve farklı kişilikler oluşturuluyor. Bu kişiliklerden tekini ise bir cin ele geçiriyor. Bedenini başka bir varlıkla paylaşan, melez bir insan oluşuyor sonuç olarak.”

Lady Gaga- Telephone

Rihanna (michaelsikkofield.blogspot.com’dan alıntı)

Bunlardan bize ne? görürsün şimdi.

I wanna heal, I wanna feel what I thought was never real 
İyileşmek istiyorum, düşündüklerimin asla gerçek olamayacağını hissetmek istiyorum

I wanna let go of the pain I’ve felt so long 
Bu kadar uzun zamandır hissettiğim acının gitmesini istiyorum

Şuradaki cemaat kurtlar vadisi’nde de var ehueheu bakın benziyor mu. videoyu ortaya sar sıkılırsın belki.

No More Sorrow Çeviri ( Doğrudan İlluminati ile ilgili olduğunu duymuştum bir göz atın.)

Yalanlarının içinde kayıp mı oldun?
Kendine farkında olmadığımı söylüyor musun?
Mücadelen bir maske
Özgürlüğü korku ile değiştirdin
Yaşamları para ile..

Ne yaptığının farkındayım

Hayır hayır daha fazla pişmanlık(üzüntü) yok
Hatalarının bedelini ödedim
Zamanın tükendi
Değişim için zamanın geldi

Acı görüyorum,İhtiyaç görüyorum
Gücü açgözlülükle sömüren
yalancılar ve hırsızlar görüyorum.
Umudum vardı,inanmıştım
Ama aldatıldığımı düşünmeye başlıyorum

Yaptıklarının bedelini ödeyeceksin

Hırsızlar ve ikiyüzlüler

Değişim için ve silinmek için zamanın geldi.

Linkin Park ve Jay-Z’nin yaptığı çalışma da beni düşündürüyor.Jay-Z Illuminatinin iyi bir piyonu. Elini devamlı piramit yapıyor gösterilerde felan. Mike’da kendisinin büyük bir hayranı.

Kurukafa konusuna gelelim. Kurukafa tehlike durumu söz konusu olduğunda kullanılır, ölüm söz konusu olduğunda.. Illuminati de sık sık kullanır. Zaten istemedikleri kişileri öldürürler.Müzik camiasından Michael Jackson, Bob Marley öldürdükleri kişilere örneklerdir.  Öldürmek kimin işidir? Adını anmak istemiyorum siz anladınız.

Mike’ın resim çalışmalarını incelediğimizde hemen hemen her zaman bir kurukafaya rastlarız. Bakalım:

Fort Minor albüm kapağı( Mike tasarladı )

Soldaki abla Şebnem Ferah sağdaki Özgü Namal ortadaki de benim.

Linkin Park mason olsa bile İlluminati örgütünün sadece bir piyonu olacaktır. Demek istediğim onların ellerinde tuttukları daha önemli insanlar var. Devlet başkanları gibi. KESİNLİKLE LINKIN PARK’TAN SOĞUMANIZ İÇİN YAPMADIM BUNU!!!!! Zaten sırf bu yazı için o işi yapıyorsanız size lafım yok. Herkesten soğuyun o zaman. Buradaki 107 maddenin hepsi tesadüfte olabilir unutmayınız.

Bu nedir simdi? iki anlam çıkarabiliriz : “Ya saçmalama” demek istemiş olabilir veya ” daha anlamadınız mı? protesto etmene gerek yok” türünden bir şey.  Yorumu size kalmış.

http://michaelsikkofield.blogspot.com/ illuminati hakkında daha fazla bilgi için bu siteye girin. ama bununla yetinmeyin.Okuduğunuz için teşekkürler.

Reklamlar

mikeecem hakkında

i'm Mike Shinoda FAN, Linkin Park, Fort Minor, Bahçelievler Anadolu Lisesi, 28.12.1995, İstanbul

20 Mayıs 2011 tarihinde Linkin Park, Uncategorized içinde yayınlandı ve , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 75 Yorum.

 1. Ecem ilk once yaznn gzl olduunu belrtmk isterm,fkt bazi ornekler sacma zorlama gibi geldi 🙂
  Mesela LP’nin sembolundeki p ucgeni,gorduumuz her ucgeni illuminatie baglarsak trigonometri bi illumunati sanati olr ckar 🙂
  8bit rebellion daki tek gozlu dev,tek gozlu dev zaten bi klasiktir yani bnu da illuminatiye baglamak bnce yanls,
  Kuru kafaya gelnce,her gorduun kuru kafa olumn,seytann,illuminatinin sembolu deildr,bir ikondur,yani birinn kuru kafa czmesi onu satanist yapmz 🙂
  su metal isaretide zorlama 🙂 yani bunn satanizm veya illuminatiyle ilgisi okduunu dsnmuorm 🙂 (bu arada bleed it out’un kapaindaki kiz deil rob bourdon :))
  ama waiting for the enddeki goze bsi diyemm 🙂 dikkt ettysn atsnin dvd versiyonunda requiem ve catalsytin arkasndada goze benzer semboller var 🙂

 2. keske emin oldugun bilgileri toplayip yazsaydin buyuk bi linkin park hastasi olarak gercekten arastirdigimda bunlarin gercek olmadigini ogrendim seninde haberin olsun cunku suan senin sayfan bazi lp gruplarinda dolaniyor kimsenin yanlis bilgi almasini istemem. gerekli yerlerde de bilgilerimi yazdim sadece tek diyecegim her klibi saniye saniye dondurursan bi geometrik sekil gorebilirsin…

 3. Ya ben biraz ilginç buldum Lady Gaga’nın zaten mason olduğu tipinden belli ama LP üyeleri mi???Hiç sanmıyorum.Metal hareketini eski metalcilerde yapıyordu ama onların mason olduğu anlamına gelmiyordu.O göz hakkında fikrim yok.Üçgen,piramit sadece bir geometri konusu…Kuru kafalardan hoşlanırım çizmektende ama bu benim bir satanist,mason,ateist vs.olduğum anlamı taşımaz değil mi?? ;)Artık bir LP fanı olarak kafam karışmaya başladı ne düşündüğümü bilmiyorum… :/

 4. Merhaba arkadaşlar, öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu yazının zorlama olmasıyla ilgili bir endişeye kapılmışsınız inanmak istemeyen inanmaz ama ben bu kadar şeyin tesadüf olamayacağına inanıyorum. Bazı maddelere her yerde var demişsiniz. Haklısınız, bilinç altımıza öyle bir yerleştiler ki neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayamıyoruz. Sorunun ta kendisi bu. LP illaki illuminati demiyorum ama düşük dereceden mason olabilecekleri ihtimaline inanıyorum. Bu metal simgelerinin de ne anlama geldiğine bakın isterseniz. Üçgen ve piramit sadece bir trigonometriyse neden kare yapmıyorlar yada beşgen altıgen? neden hep üçgen? çnkü o bir sembl. Gerçi diğerleri de semboller fakat illuminati için en değerli ve eski olanlarından biridir

 5. Ecem öncelikle yazı güzel olmuş…bana kalırsa da bu kadar çok şey tesadüf olamaz…sonuçta tesadüfün de bir sınırı vardır heralde…ve biz bunları dikkatli incelemeden pat diye görmek biraz zor…LP işi biliyor ki bazı sembolleri ve diğer şeyleri çaktırmadan gizlercesine yerleştirmiş…Mason olma ihtimalleri var…ve bizim gibileri kontrolleri altına almak onlar için basit çünkü LP’yi çok seviyoruz kafayı bozmuşuz onlar ne isterlerse onları yapabilecek durumda olan fanlar var…bilmem anlatabildim mi…Bzı fanlar inanmak istemeyebilir çünkü İlluminati denen şey iyi değil ama diğer taraftanda LP yi seviyoruz bu iki adı yanyana görünce doğal olarak inanmak istemiyorlar..Ama fanların kendilerini de kandırmalarına gerek yok bu kadar hipotez var ortada…o yüzden ben bu konuyu inkar edemiyorum şahsen.. ne kadar LP’yi sevsem de :):)…

 6. e be gerizekalı teenage kızım. o kadar yazmışsın, bari bu mike denen dallamaya tapmaktan vazgeç. çıkar hayatından. hâlâ arka fonda onun resimleri falan filan. işine gelmiyo tabi bi anda bırakmak. bu mal kitleyle bizden bi bok olmaz anamızı sikecekler haberiniz yok.

  • canım öyle kolay mı sanıyorsun. vazgeçeceğimi sanmıyorm sadece kötü yanları da olablr ama mükemmelliğiyle kıyaslanamaz ki neden vazgeym:D evet benmki biraz mallık ama elmden bsy gelmiyor anla

   • Ben bıraktım yeminle, sana da öneririm. Underground takılan çok daha sağlam adamlar var. Bunlar kendilerine verilen destekle bu noktalara geliyorlar. Şeytani nağmeler sadece şeytanın hoşuna gider. Adamlar açık açık ruhlarını şeytana sattıklarını söylüyor, bizimkiler hâlâ “ama bırakamıyorum ya anla beni” modundalar. Eğer allah inancın varsa bırakırsın zaten.

    “elmden bsy gelmiyor anla”ymış. Sümüklü ergen seni. Hadi şimdi bırakmadın büyüyünce anlarsın umarım. Öptüm. Bi daha da bu boktan bloga girmem haberin olsun, sırf iyiliğin için geldim 🙂

  • oo önerilern içn sağol ama şöyle de düşün, adamlar her yerde. oturduğun sandalyeyi yaşadığın evi bile onlar yapmstır büyük ihtimalle. zaten dünyayı onlar yönetiyor gibi. ona bakarsan dünya’da da yaşama. yalnız sevdm seni bloguma gir ağlarm bak sümüklüyüm. bu arada nick’inle msn’in çok hoş

   • Çok yanlış düşünüyorsun ecemciğim. Ne demek la oturduğun binayı bile onlar yapmıştır? Abartılarla kandırma kendini. Bu dallamalar bundan 300-400 sene önce atalarımızdan şamar yiyordu. Hiç bir şey zor değil. Sadece koyun olmamak zorundayız. Sürüye uymayıverelim bi kere de.

    Bu dünya kimselere yar olmayacak. İstedikleri kadar planlar yapsınlar. Umutsuzluğa kapılmak kadar iğrenç bir durum olamaz. Olayı ne kadar da kabullendiğinin farkında mısın? “Dünya’yı da onlar yönetiyor, yaşama o zaman”mış. Al işte. Yüzeysellikte çığır açtın bravo canım benim. Şu meşhur Hz.İbrahim-karınca olayını biliyorsundur. Evet işte. En azından safımız belli olsun. Belki bir gün devran döner de yaktıkları ateş su olur. İşte o günü görecek miyiz bilmiyorum ama, onların sunduğu hipnotize edici zevkler uğruna himaye altına alınıp onursuzca ölmektense o günü görebilme ihtimaline tutunmalıyız. Gereken bu. Ben seni yenebilme ihtimalimi sevdim eyy illuminati. 🙂

    Bak sözümü de yedim geldim buraya. Ne kadar iyiliksever olduğumu da gör. Şu an benim dediklerim belki sana olanaksız veya saçma gelebilir ama, bunun uçurumdan düşmek üzere olan bi insana el uzatmaktan bir farkı yok. Aşırı derin konuştum lan, teenage olduğunu unutmuşum pardon hehe. Dediklerimi unutma tamam mı. Bu sefer sözüm söz, bi daha hayatta gelmem buraya geçmişi de siliyorum haha. Nickim ve msnime olan övgülerin için de teşekkürler, öptüm hadi mucks.

   • evet abartı yaptm bina konusnda 😀 ama şunu düşünüyorum, her şey onların ellerinde. özellikle bilimde aşırı şekilde gelişmişler. Ben de senin gibi umutlu olmak istiyorum aslında ama olamıyorum, milleti uyandırdık diyelim. nasıl birlik olacağız? ne yapacağız? bunlar beni şüpheye düşürüyor işte. Hipnozlarıyla oyalanıyoruz, ger çekten uyanabilir miyiz? neyse ben çok karamsarım. ama bu kadar karamsar olmamın nedenlerinden biri de Kur’an ayetleri olsa gerek. Kıyamet alametleri falan, baktınsan hep bu günü anlatıyor. Hipnoz olayıyla millet yoldan çıktı işte olay bu 😀 aslında aynı dili frklı yollardan konuştuğumuza inanıyorm

   • zor değil bunlardan kurtulup düzgün bir hayat sürmek ..

    lakinnn

    öncelikle yok müzikmiş yok modaymış yok dizi sinema vs tüm beynimizi yıkayan işlerden uzak durmamız lazım .. sonrasında ise çevremizdeki insanları aynı şekilde bilinçlendirip bu tuzaklardan uzak tutmamız lazım .. hem alayı gelse ne olacak ömrümüz belli 60-70 sene bunun başını da adam gibi değerlendirirsek zaten bize etki etmeleri çok zor .. sonrasında bismillah deyip yolumuza devam etsek kaleleri bir bir düşecek emin olun ..

    ama sorun şu ki müzik denen saçmalığın ve de diğerlerinin şeytanın tuzakları olduğunu bildiğimiz halde sırf zevk için dinlediğimiz sürece bizden bir halt olmayacaktır ve de heba olacağız bunun da farkına varalım ..

  • İşinize bakın başımızdaki iktidar varken zaten sonunda olan olcak.
   ulan iktidar satılıyo da bi müzik grubu mu baskıdan yılmayacak ve de bence durumlarından pek de mutlu olamıyolar gibi.
   He bide alsınlar dünya onların olsun..ben dünya meraklısı değilim.
   son olarak insan ne anlamak isterse onu anlar hele bir de yabancı dil ise.
   When They come for me şarksı ne anlatıyo peki ona da bakın,
   Jornada del muerto ölüm günü kıyamet falan mı,
   herşeyden bişey çıkara çıkara asıl olan şeyleri gözden kaçırıyoruz.

  • mustafa 'LP'

   dallama sensın ayrıca dini yada inancını yargılayamassn mike’yi

 7. bu kadar çok bariz bilgi paylaştıktan sonra lpyi seviyo olman da bi çelişki:) deccale hazırlandığımızın farkına varın.. Sadece imanı kuvvetli olanlar anlıyacaklar gerçeği.. ya sadece waiting for the end’ de bariz herşey zaten bunun farkına varın. istedikleri sizin inançlarınız, benliğiniz, hakikaten hipnoz oluyosunuz.. izlediğiniz tv dizilerindeki konuşulan türkçe kadar konuşabılıosunuz bi süre sonra, ve en başta neden yaşadığınızı sorgulayın ve herşeyin bir şey için var olduğunu anlayın..
  İnancınızı aldıkları an ölmüşsünüz demektir.. şunu unutmayın Allah dilemedikçe onlar bi halt edemezler..

 8. ecemcim yazın çok açıklayıcı ve güzel olmuş. illuminatinin belirli sembolleri bildiğimiz gibi ve lp de bazılarını görmek mümkün. tabi bu illa da çok kötü bir şey demek değildir. eğer böyle yaklaşırsak müzik sektöründe ki herkese karşı durmamız anlamına gelir. bir kaç kişinin bu gizli örgüte karşı durduğunu biliyoruz. en başında gelen michael jackson bu örgüt tarafından daha önce bazı olaylar yoluyla tehdit edildiğini öğrenmiştik. eminem’in de karşı durduğunu düşünüyoruz ve lady gaga (illuminati ele başı gibi bir şey sanırım 😀 ) şeytan kıyafetiyle bir ödül töreninde göz dağı vermişti. eğer söyleninler doğruysa ve michael jackson’ı illuminati öldürdüyse sıranın eminem’e gelmesi kaçınılmaz son. siz lp hayranları endişe edicek bir şeyiniz yok. yani ünlü olduktan sonra insanların 2 seçeneği olduğunu varsayacak olursak. biri yaptığı işlerle insanın kanını donduran bir örgüte üye olmak diğeri ise karşı durmak. benim bildiğim justin bieber eminem ve michael jackson hariç müzik dünyasında üye olmayan yok. tabi türkiye için konuşmuyorum ki tarkan ve sertap erener hakkında da bazı suçlamalar olduğunu duymuştum. justin bieber bildiğim kadarıyla karşı durmak değilde karışmamayı tercih etmiş. eminem’in bir ara ciddi bir düşüş yaşadığı konuşulmuştu. michael jackson sönmeyecek kadar parlak bir yıldızdı. yok edilmemesi haricinde tabi. sonuca gelicek olursak her illuminati üyesinin kötü olduğunu söylemek yanlış bir genelleme olur. ama illuminatinin de iyi bir örgüt olduğunu söylemek düpedüz pollyannacılık olur. dünya harika bir yer değil ama önemli olan insanın içinde ki aydınlığı bulabilmesi. ki bence lp’nin bu konuda hiç bir problemi yok 🙂

 9. ben büyük bir linkin park hayranıyDm bu yazıyı da tesadüfen gördm büyük bir darbe yemiş gbiym lp a ırkçı diyenleri duydm ama illuminatyle alakasını ilk defa bu sitede göryrm bağzı ünlülerin buna dahil oldğunu biliyrdm ama linkin parkın yani benim önemli bir parçamın böyle bir gruba kurban gtmiş olması fikri ağır geliyor özellikle chestrın çok kararsız kaldm dan brwnla illuminatiyi öğrendm günümüzde varolması fikri mantıklı ama lp olmamalıydı kabullenemiyorm tarkanın bile destek aldğnı duydm bu kadar şaşırmadım

 10. Yavaş yavaş yorum yapacağım evet o mason alfabesi ama ben de bilirim aynı zamanda çok kullanılan bir şifreleme yöntemidir . Bir ara kriptolojiyle uğraştım ve bu çok kullanılır . Yani illuminatiye hemen bağlamamak daha iyi olur .

 11. Tek devlet çoğu bilim adamının düşüncesidir ve bu durum kötü değildir. Hatta tek devlet üzerinde düşünülen bir savaş,açlık ve ayrımcılığı ortandan kaldırma amaçlı bir düşüncedir. Ama dünya hakimiyeti ile farklı şeyler yani Büyük İsrail vs den bahsetmiyorum.

 12. Ama Amerikanın başında masonlar olduğunu inkar etmiyorum o 1 dolar çıkan daha bir sürü şey de var 🙂

 13. 4. olarak bunu sana anlatmaya gerek yok ama :

  God save us everyone
  Tanrı bizi kutsasın
  When we burn inside the fires of a thousand suns
  Binlerce güneşin ateşlerinde yandığımızda
  For the sins of our hands
  Ellerimizin günahlar için
  The sins of our tongues
  Dilimizin günahları
  The sins of our fathers
  Babalarımızın günahları
  The sins of our young
  Gençliğimizin günahları
  No
  Hayır

  Peki bu diziler satanizmle uyumlu mu ya da dünyayı ele geçirmeyle ?

 14. Chester’ın resmi road to revolution milton keynes 2008’e ait ve o konserde Jay-z var o nedenle yapılmıştır tabii o durum illuminati içerikliyse .

 15. Road to revolution asli resmi öyle değil sen çizdiysen eğer onu bilemem göstermek için ama o kısım baya zorlama olmuş.

 16. DBS’nin kapağı geometrik şekillerden oluşuyor illuminatiyle ilgisi yok özellikle lp amblemi baya zorlama olmuş.

 17. Zalina Chazy Mathers

  Illuminati olma ihtimali az yada yok diyenlere: Amerika da olup illuminati olmayan sanatcı var mı ???! üstelik Lp gibi ünlü bir grupsa ?!

  • uff`ff şuan hayal kırıklığına uğradım linkin park farklı sanıordum ? peki bir sorum var avril lavigne ve coldplay demi öyle??? lütfen cevaplayı n en önemlisi olarak avrili soruyorum??? lütfen

 18. Zalina Chazy Mathers

  Ve de evet Ecem sana katılıyorum.. Geometrik sekiller tesadüf diyolarda baska geometrik sekil mi yok ? Niye her zaman Ücgen ??!

 19. yaşırdım doğrusu
  tüm bunlar gerçek ollabilir ama biz lp yi dinlemekle ne hipnoz oluruz nede bu akımı benimserz.ayrıca \m/işaretinin de satanizmle ilgisi olmaz ki bunu sadece lp kullanmıyor.kısacası lp nin neyi benimsediği umrumda değil onları seviyorm,dinlemeye dewam edicem ve bu durum fikir yapımda en ufak bi değişikliğe yol açmayacak..

 20. Ya üstündeki tshirtteki piramitin üstünde çarpı var LP ILLUMİNATİ DEĞİL

 21. aysima beril, sen bana yazılarını çürütürm dediğinde kaliteli yorumlar bekliyordum. buradaki tespitlerin hiçbiri zorlama değil istediğin şekilde yorumlayabilirsin. lp illuminati olsa onları sevmeyecekmis gibi telaşa girmişsin. bunlara gerek yok dostum değiştirebileceğimiz birşey yok fakat bilmemiz en doğal hakkımız. t-shirt iddia’na cevap vermek istiyorum öncelikle beni güldürdügünü söylemeden geçemiyorum. ben onu diğerleri gibi iyice inceledim yanında gülle tarzı bir cisi
  http://mobile.live.com/

 22. …cisim zinciri de piramite baglanmış bunun her şeyi açıkladığına inanıyorum. çarpı değil o bağ.

 23. Ya arkadaşım böyle bişey bulmuşsun araştırıp yazmışsın ilk başta endişelendim LPde mi diye kliplere dikkatlice baktım dediklerin gerçekten var özellikle waiting for the end’de ama the catalyst’n sözlerine bi baksaydın daha iyi olurdu İlluminati üyeleri şeytana taparlar ve Tanrıyı inkar ederler the catalyst’te de ‘tanrı bizi kutsasın’ diyo burda bi ilgileri yokmuş gibi görünüyo ama aynı zamanda büyük bişeyden korktuklarını belirtiyolar şarkılarda buda demektirki İlluminati den korkuyolar.Ha bu demek değildirki İlluminatiye üye değiller ama bunlardan yola çıkarak şöyle düşünmeliyiz İlluminatiden korktukları içinde böyle bişey yapıyo olabilirler değil mi? Bence bu konuda emin olmak için çok detaylı bi araştırma yapılmalı…

  • evet güzel bi bakış açısıyla yaklaşmışsın 🙂 God kelimesini herkes söyler Lady gaga bile born this way şarkısında “i’m beautiful in my way, ‘Cause God makes no mistakes I’m on the right track, baby I was born this way (Kendime göre güzelim / Çünkü Tanrı hata yapmaz / Doğru yoldayım, bebeğim / Ben böyle doğdum)” demiş. bunu söylemek acı ama bazılarının tanrıları maalesef şeytan. ve yine gagadan bi örnek (en sapıtık şarkıcı mason olduğu için hep ondan örnek veririm:D ) kliplerinde bazen ağlar şarkı sözlerinde de bu yaşamı sevdiğini aslnda vazgeçmek istediğini fakat buraya bağlı olduğunu söyler yani bu işin içine girmişseler çıkmaları zor bu da korktukları anlamına gelir. Aklı başında biri neden şeytana hizmet etmek istesin mantıken bir dayatma söz konusu

 24. Yo bence dayatma söz konusu değil bak MJ nasıl karşı durdu ? Hem öyle bakacaksak eğer, İlluminati yandaşlarıda ondan korkuyor e Eminemde onlardan korkuyo ama artık yandaşları değil korkuyorlarsa her şekil korkarlar o zaman önemli olan kurtulmaya çabalamaları ama Lady Gaga bunu yapmıyo yada Beyonce onlar oldukları yerden mutlular aynı zamanda da korkuyorlar.. Ben Chester’ın bir videosunu izlemiştim Amreikadan bir arkadaşım yollamıştı video yasaklandı daha bulamadık Chester peşlerinde olan birşeyden çok korktuğunu ona bulaşmak istemediğini ama onu mecbur bıraktıklarını söylüyordu Chester’ı ailesiyle tehtit etmişler sence isteyerek mi yapıyo bunu? Ve Chester her yazdığı şarkıya kendi ruh halini işliyo başka bişeyi değil…

  • o video ne zamandı? illuminati veledi olablir mi yine acaba? çünkü bazı sanatcıların ruhsal sorunlarına neden oluyor, travmalar işte Britneyin başına gelenler.MJ konusuna gelince adamı öldürdüler daha ne yapabilirler ki? öyle büyük bir örgüt ki sanat dünyasını içlerine almak onlar için hiç zor değil zaten. bu arada eminem konusunda bi fikrim yok

 25. Ya tam zamanı hatırlamıyorum.. Ama bu örgüt o kadar güçlü ki bir dünya devini bile öldürmeyi başardılar.. Sıra Eninem’de oda biraz daha onlara karşı çıkmaya çalışırsa onuda öldürcekler bu gerçekten basit bi olay değil. Aslında burda konuşulması bile yanlış…

  • eminem onlardan kurtulacak buna eminim. eminemin hayran kitlesi cok fazla . birçoğu shady obsessive’li (shady takıntısı ) mesela ben 😛 o ölürse intiharlar olacak tanıdıgım bi arkadasım dahil.

 26. Malsınız amk

  Lan amk The Catalyst in sözlerine bak Tanrı bizi korusun dolu bir silahın altındaki aciz insanlarız Tanrı bizi kurtarsın ayrıca satanislikle alakası yok o işaretin amk

 27. Saten İllu olsaydı Bİ Değer Verirdi Medya Tv de Hiçbir Zaman Lp yi Göremedim ve gördüyseniz tek yüksek olan videoları Transformers için yaptıkları ve biz günde çoqu kez dinliyoruz yani in the end i bilmm ama somwhere i beliong dead by sunrise vb. hiç yüksek deil bakarsanız
  Lp İllu olsun olmasın efsaneliqi illu sayesinde deildir obama bile MASON ama Dier dünyada cezasını çekecek bnce çünkü ALLAH’A inanmayanlar topluluqundalar onlar

 28. illuminati icin paranoyak olmaya değmez . 2 yıldır araştırıyorum ve bi zamanlar gerçekten paranoyaktım. artık gereksiz bisey oldugunu ve onun bizi etkileyip etkilememesi bizim elimizde. linkin park’ı müziği için dinliyorum, seviyorum. baska bisey için değil. hiçbişey beni bu fikirden döndüremez.

 29. saygın özkan

  ARKADAŞLAR OLAY LP YADA LADY GAGA DEGİL. ADAMLAR HANEDANLIK. 1500 LERDEN GELMELER. BİRAZ ARAŞTIRDIKTAN SONRA ETRAFA DAHA COK SÜPHEYLE YADA YAŞANAN GÜNCEL OLAYLARDA NE KADAR ETKİN OLDUKLARINI GÖREBİLİRİZ. TEK AMACLARI YENİ DÜNYA DÜZENİ KURMAK. O YÜZDENDE GECMISTEN BU GÜNE GELENE KADAR HEP Bİ SEKİLDE KENDILERINI BELLİ ETMİŞLER AMA BİZ BİLMEDİGİMİZ İCİN GÖRMEMİŞİZ.HEP SOSYAL ALANLARDA İNSANLARIN AKLINI CELEBİLİCEK YERLERDE BOY GÖSTERİOLAR. FİLMLERDE,KLİPLERDE,GÜNCEL OLAYLARDA VS VS VS. ŞU ZAMANA KADAR OLAN HERSEYİ GOOGLE’DAN ARAŞTIRIN.İSTEDİKLERİ ZAMAN İSTEDİKLERİ ŞEYİ YAPABİLİCEK GÜÇTELER. KENNEDY SUİKASTİ İKİZ KULELERİN YIKILMASI PENTAGON JAPONYA DEPREMİ VE BUNUN GİBİ YÜZLERCE BİNLERCE OLAY VAR. ARAŞTIRIN.

 30. Ben bi süre önce bırakmıştım. Hepsini isim isim bilmiyorum ama fan art yapcak kadar seviyorum grubu.. Derslerime konsantre olamadığım için bıraktım(araştırın, metal dikkat dağınıklığı yapıyor.) defterim resimleriyle dolu. Bişey farkettim, herkesin metal hareketi yaptığı resimdeki güneş gözlüklü adamın kıyafetinde Mason işareti olan tek göz var…

 31. Bu yazıyı yazan arkadaşım sen ya çok hayalperestsin yada biz gerizekalıyız linkin park gibi bir gruba bunuda yakıştırdınız ya bravo valla ben doğduğumdan beri linkin park dinlerim ömrümün sonuna kadarda dinliycem orada burada gördüğün şekillerle linkin parka piyon diyemezsin ulan başka grupmu kalmadı kimi der bunlar üvey evlat kimi der illuminati ulan linkin park size ……. öylemi yaptıda rahat bırakın şu grubu

 32. Burak bence evet dogru söluyorsun, gerızekalı oldugun konusunda…Neden mi ?? simdi dinle…lınkın park pıyondur ve de mason uyeleridir mason ne demek dıyorsan zaten bılmeyıpte buraya böyle cahılce bır yorum yazıyorsan, bence hıc yazmamalıydın…o zaman pıyonun pıyonu olursun …burada gördügün şekıller sadece şekil değil aynı zamanda onların seytana tapma sımgelerı ve onları anma sıfrelerıdır…bu kadar sımge tesadüf degıldır eger google’a genıs caplı bır arastırma yapsaydın bu yazdıklarının arkasında suanda emın ol durmazdın ve sende muslumanlıgından ya da öle mısın? bılmıyorum.. ama öleysen suphe ederdın…heee!!!!! ses sanat dersen vardır ama bunların mason olmadıgına dahir bır ıddıada bulunamassın kanıtları ortada bence ıkı gozunle deıl uc gozunle bak hayata…tam onlara göre bakmıs olursun hee!!! sunuda unutma bu dunyda yapılan ve gorsel olarak gosterılen her seyin bır amacı vardır.. hıcbır sey amacsız degıldır..Kanunlar,kurallar her yerde oldugu gıbı evrendede var olan yasam tarzıdır kı bunlar bızı cok yakından ılgılendıren ve dunyada yasamamızı saglayan(durustce) olgulardır. eger bunlardan uzak yasamayı secersen kendıne ve yasama saygısızlık etmıs ve dırekt olarak seytana tapmıssın demektır. bence secımını sen yapmıssın zaten . amac grubu sevmek yada onların bız kıtlelere ulasması ve sevmemızı beklemelerı degıl.. amac…= onların bızı etkılemelerı ve senın gıbı etkılenecek olan ınsanların bunlara yenık dusmesıdır. kardesım bıle dıyemem cunku sen bızden degılsın ve asla da olamayacaksın. lınkın park uyelerı senın yan komsun olsa dahi onları tanıman ımkansız…ama madem cok korudun al onlarn sarkılarını tersten oku ve bıran evvel 1 ucak bıletı parası bul(alkolden paran artarsa) gıt ve onların yanına yerleşş…bi de lınkın park’ı seviyorsan lady gaga da dınle sana o yakısır 🙂 biri ŞAH BİRİ MAT …BU arada sen böyle konusuyorsun ama nerden bılıyorsun ya da kımsın dıyorsan hemen sölıyım bunları cok arastırmıs ve suandada bır yerel tv de bu konularla ılgılenıyorum o yuzden cvbın ne olursa olsun aydın ınsanların goruslerını degıstıremez..

 33. Evet, linkin park belki illuminati örgütünün bir üyesi olabilir ama bu resimler onların illaki mason oldugunu kanıtlamaz ama bazı şarkılarını (numb mesela) ters çevirerek yürüttüğünüzde sanki sözleri değişiyor ve bişeyler ima etmeye çalışıyor gibi ama bence lp bu konuda çok illuminati ile uğraşmıyor sanki. bende lp ve maNga fanıyım uzun süreden beri lpyi bu konuda araştırırım ama söylenenleri yeterli bir delil olarak görmüyorum. gelgelelim şu lp logosuna sen o piramiti geç logoyu hafiften sağa yatırdığında L ve P harflerini oluşturmuş olduğu gizli 6 sayısını görürsün ama bence bu tesadüf yinede ama 666yıda bilmemezlikten gelinmemeli ama bence fazla uğraşmaya değmez bir konu birçok sanatçı ve diplomatın mason olduğunu artık herkes biliyor ama lp bu konuda biraz şüpheli yani belli değil. bu arada arka plandaki Mikella’yı nutella diye okuyan ve bunu günler sonra farkeden tek kişiyimdir herhalde ama çok güzel olmuş 😀

 34. ya zaten adam gibi biri olsalar müzik denen saçmalığı bırakırlar .. arkalarında illimunat de olsa kendi istekleri ile de yapsalar su müzikleri sonuşta hizmet ettikleri yer bir .. ŞEYTAN .. bu kadar basit …

  iki tane yol var .. ya Hakk yolundasındır .. ya da batıl .. şu an çoğumuz bir taraftan Hakk bir taraftan da batıl arasında sıkışıp kalmış durumdayız ..

  Kuran hükümlerini çoğumuz biliyoruz bize emredilenleri .. lakin kaçımız yerine getiriyoruz işte bu muamma .. o sebeple biz de aslında bir anlamda şeytana yardım ve yataklık ediyoruz bazı konularda .. ha illimunati ile olmuşsun ha bireysel değişen birşey yok yani.. korkacak birşey de yok .. yapmamız gereken önce kendimizden başlayarak değişime girmek ve de sonrasında diğer insanları da Hakk olana davet etme onları bilinçlendirme .. temsil herşeyden önce gelir .. bakın şeytana hizet edenler nasıl da sapıklıklarını temsil ediyorlar di mi ? eğer biz müslüman isek neden temsilimiz yerlerde ? neden hala saçma sapan ideolojiler peşinde koşuyoruz ? neden emir ve yasaklara muhalefet ediyoruz ?

  vs vs vs uzayıp gider .. işin merkezinde BİZ varız .. biz uyumaya devam edersek şikayet etme hakkımız yok zira biz de onlara yardım ve yataklık ediyoruz .. :S

 35. adamları 2 dkkada ne yptınız ayrıca kimseyi ilgilendirmez istediklerini yaparlar adamlarda ses var müzik yapıyolar buda kimseyi ilgilemdirmez benden once yorum yapan nerden biliyosun nasıl bir adam olduklarını sen adam olsan boyle sacma sapan seyler yazmazdın yani seni ilgilendirmez

 36. İnsanlara Illuminati’nin ne olduğunu anlatmaya çalışmak, blok flütte “do” sesi çıkarmak gibidir. 🙂 Genelde çoğu cıbıliyetsiz serçe parmağı ile o en uçtaki “do” deliğini doğru düzgün kapatamazdı ilkokuldayken, ve do yerine “füüühhhöörk” diye itici bi ses çıkartırdı. Aha Illuminati de öyle işte, karşınızdakine doğru yerden dem vuramayıp, biraz da bilgi eksikliğinden dolayı saçmalarsanız anında itici gelirsiniz, “komplo teorileri bunlar yeeaa” tavırlarıyla karşı karşıya kalırsınız içi boş sığırların. Aslında çok ciddi bir konudur, fakat malesef ironik bir şekilde çok fazla ayağa düşmüştür. Konu hakkındaki tek bilgisi Dan Brown’ın kitaplarından öteye geçemeyen eğitimli sığırların gözünde Illuminati, yeni bir bilim kurgu romanıdır, yeni bir boş hevestir.

  Öyle mi?

  Senin hayatına yön veren adamlardır Illuminati. Siyonistlerdir, farmasonlardır, medyaya ve güce sahip olan para babalarıdır. Senin tesadüf sandığın olayların çıkış kaynağıdır Illuminati!..

 37. İsmini vermek istemeyen yorumcu

  Saçmalık. Gördüğümüz her üçgene, göze illuminati diyecek olursak ohooo. Benimde iki gözüm var şimdi ben üst dereceden mason üyesi falan mı oluyorum? Yalnız beni en çok şok eden Anka Kuşu’yla ilgili olan kısım. Yok artık! Harry Potter’da da Anka Kuşu geçiyordu. Görüyor musun o da illuminatici çıktı(!) Tek diyeceğim beğenmiyorsan dinlemezsin olur biter.

 38. Arkadaşlar o Waiting For the End şarkısında bende gördüm o sembölü yani tek göz ve sonunda chester ın piramit kustuğunuda ecem

 39. büyük bi linkin park fanı ve rocksever olarak söylüyorum aynı zamanda rihanna hayranıyım dinlerm ii kızdır 😀 bak bazı söyledklernde haklı olablrsn evt illüminati var ama her üçgenide illüminatiye bağlamamak lazm ayrıca \m/ rockforever’dır satanist smgesi oldğnuda km söyledi saçmalama ya 😀 hayko cepkin dnlermsn blmem yada tanırmsn bn manyağıyımdır ve maNga bu işaret rock ve metal tayfasnda sık kullanılır hayko cepkin dinine bağlı bir hristiyandır satanist fln dğl ama Türkiye’de bu işareti en çok gördğmz sanatçıdır bnde kullanırm..marliyn manson desen tmm nyse o satanist arkadaş tmm metalin babası ama satanist sırf bu yüzden dnlemiyorm adamı..araştıran tek kişi sen dğlsn buraya yorum ypan insanlarn hepsi rock manyağı sn böyle dersen tepkimizi çekersn saygılar.

 40. ayrıca iyiler hep kıskanılır derler üstünüzü başınızı yırtsanızda linkin park dünyanın en ii rock/nu metal grubudur..hayko cepkin Türkiye’nin 1 numaralı rock sanatçısıdır…rihanna dünyanın en ii R&B şarkıcısıdır ve harry’e gelnce dünyanın en çok okunan kitabı yapacak bşy yok 😀 şmdi ”p” diyecen üçgen diyecen piramit dycen bunları dünyaya sevdirendemi o piramit..ayrıca çok sevgili ‘yüce’ şu 1 ocakta yorum yapan arkadaş sen sadece ilahi dinliyosn heralde 😀 buraya damladğna göre rock hakknda biraz bilgn vardır..akıllı olun ya eğer illüminati bu ddiklernzn hepsnde varsa bizdeki türk şarkıcılarnda hepsi illüminati o zmn 😀 dnlemeyelm hiçbrmz abi 😀 bnm üçgenli t-shirtim var hadi bnide kışkışlayn bndemi illüminatiyim arkadaş 😀 demem o ki öyle her gördğnz üçgene aha buda illüminati smgesi yapştrmayn yanlş bunlar..

 41. ben okudukça yorum yapcam heralde orda jay-z’yede dokundurmuşsn elleryle yaptkları o hareket piramit dğllll yav size inanamıyorm neden her gördüğünüzü illüminati diye algılıyosnz ! o belirli herkes tarafndan bilinen bi rap işaretidir hiçmi konserlerni izlemednz hayranları ellerini aynen öyle kaldırarak izler onları bu insanlar salakmı bilmiyomular illüminatiyi hadi bnde kaldrym elimi illüminatiye yataklık ediyim hof giderek saçmalamaya başladı bu durum bi illüminati duymuşlar Allaaaah herşey illüminati o insanlara sormadan öğrenmeden kmin illüminati oldğnu bilemezsnz bir kaç kafirden bahsediyorz ve emin olun çok günahları vardır yernzde olsam almazdm..

 42. ve birşey daha hem illuminati diyosn hem seviyosun eğer illuminati olduklarna inanıyosan bu bir ihanettir sevme mike fln

 43. KATILIYORUM ADAMLAR SIZI MUZIGIMIZI DINLEYIN DIYE ZORLAMIYOLAR DINLEMEZSINIZ OLUR BITER KIMSE KIMSENINDE DININE KARISAMAZSINIZ LINKIN PARK GUZEL BIR GRUP BEN KADAR BAGLANMAZSANIZ SIZIN ACINIZDAN IYI OLUR AMA ADAMLARIN MUZIK TARZI GUZEL VE ISTEYEN DINLER ISTEMEYEN DINLEMEZZZZZZ!!!…

 44. …………..MUTLAKA OKUYUN……….. Lanet olsun hiç mi iyi yabancı rock çı dinlemeyecegiz yazılan maddelerin nerdeyse hepsine katılıyorum Masonluk, Illuminati hakkında çok önemli yazarların kitaplarını okudum piramit,göz vesaire bunların hakkında çok şey biliyorum bunlar beyin çeldirici şeyler bunlardan uzak durun nasıl uzak durursunuz Linkin Park, Jazy, lady gaga, rihanna vesaire masonların p şarkıların dinlemeyin çünkü bazı kliplerinin tersten geri sarıp dinlediginiz zaman şeytan öven, islam dünyasını kötüleyen içerikler içeriyor ayrıca video kliplerin 25 kare var video kliplerini izleyenleri etkisi altına alıyor onlara özeniyoruz ve istediklerini alıyorlar yani bizleri kendi dinlerine yönlendiriyorlar istedikleri yeni dünyayı almayı çalışıyorlar bir yabancı filmden etkileniyorsanız mutalaka 25 kare vardır ama bunlar sadece bazıları bunlar hakkında bilinmesi gereken 1000 lerce bilgi var olabildigince uzak durun…

 45. Abi ben dinimden uzaklaşmak,verdiği görevleri yerine getirmemekten çok büyük bir rahatsızlık duyarım . ama son zamanlarda müziğe olan ilgimin dahada artması hayatımda bazı şeyleri değiştirdi. gerçekten özenmeye başladığım sanatçılar oldu. bu illümünati denen saçmalıktan bıktım . çevremde bir sürü insan bu konu hakkında bana duymadığım yeni yeni bilgiler veriyor. vede ben müzik bağımlısıyım ve linkin park fanlarından biriyim . şu ana kadar hiçbir şekilde beni rahatsızlık edecek bir şeylerini duymamış ve görmemiştim. gerçekten çok büyük bir rahatsızlık duyuyorum. yaşadığım olaylar karşısında kendimi müzikle toparlayabiliyorum ama dinimede bi o kadar bağlıyım . bugün linkin park şarkılarını,videolarını ve sarkı sözlerini indiriyordum ve bi anda bu sayfayı gördüm . ve bende beyinden vurulmuşa döndüm. çünkü gerçek bi hayrandım . ama şu dakikadan sonra onların daha doğrusu yabancı sanatçıların şarkılarını dinlemek beni biraz,hatta baya rahatsız edecek. şimdi bu sayfayı hazırlayanı suçlarsak,hazırlanan şeylerin saçma olduğunu ve ne alakası var dersek elimize birşey geçmeyecek.Gerçek olma ihtimali kimisine göre büyük kimisine göre düşük ama yinede bi ihtimal var ve bu insanların devletlerinin kurulduktan bugüne kadar bize verdikleri zararları görüyoruz.. elhamdülillah müslümanız kazanan yine biz olacağız çünkü rabbimiz yanımızda ama kafamızı böyle şeylerle kurcalar vede hayatımıza bunları sokarsak gerçekten büyük bir zarara uğrarız. unutulmaması gereken bir şey var ki allah inancı olmayan insandan herşey beklenir ama iyilik beklenmez. bu insanlar bize yedirebilecekleri en büyük darbeyi yedirmeye çalışıyorlar. bu illimünati denen illet buna bi vesile . kötü insanlar geçmişten beri var . biz kendimizi korumasını elbette bileceğiz , bize bişe olmayacak çünkü rabbimiz yanımızda . inanan bi toplum, inanmayanlardan;saçma saçma şeylere tapanlardan ne kadar zarar albilir ki ? gerçek ilahı bulmuşuz kaybetmeyelim arkadaşlar. evet,benim içinde çok zor olacak evet çok zor olacak ama bu konular hakkında gerçek bi bilgi edinemediğim sürece müzikle eski ilişkime dönemeyeceğim heralde.”öyle kolay mı sanıyorsun. vazgeçeceğimi sanmıyorm sadece kötü yanları da olablr ama mükemmelliğiyle kıyaslanamaz ki neden vazgeym:D evet benmki biraz mallık ama elmden bsy gelmiyor anla” gibi sözler de beni rahatsız ediyor. eğer müslümansan yaparsın,vazgeçersin . böyle şeyler bizleri dinimizden uzaklaştırıyor. Sorarım o zaman ben size ”namaz kılmayı;müzik dinlemekten,televizyon izlemekten daha çok yapıyor ?”işte bu insanlar bizi engelleyor.

 46. Değerli Ecem;

  Miraç’ın yorumunun doğru olduğunu düşünüyorum. Her gördüğümüz kurukafaları, göz işaretlerini ve buna benzer diğer malumatları illuminati ile bağlamak yanlış olur. Ayrıca herkes böyle “satanic messages” ya da “subliminal messages” gibi başlıklar koyarken bir şeyi unutuyorlar.

  Ortada bir mesaj varsa bir alıcı da var demektir. Biz vericiyi (yani sana göre Linkin Park’ı) tartışırken alıcının kim olduğunu düşünmüyoruz. Tamam, vericiyi anladık. Alıcı kim peki? Alıcıyı bulduğumuzda aklımıza daha önemli bir soru daha gelecektir: “Mesajın gönderilme sebebi nedir?”

  Yani albüm kapağıma kurukafa ve gözleri koyarsam kim nasıl çözecek bunu? Linkin Park kurukafa koyup “Merhaba, nasılsınız?” diyor da alıcı bir grup da kapağına veya klibine üçgen koyarak “Ben iyiyim, sen nasılsın Mike?” mı diyor? Simgelerle oluşturulan şifreler anlamsal olarak dardır, bu yüzden simgelerle şifre göndermek (mesaj iletmek) aptallıktır. Anlattıklarında tek mantıklı bulduğum şey In The End klibinde masonik (sana göre öyle ama ben öyle düşünmüyorum) dilde duvara yazılan yazılar, çünkü bu gerçekten mesaj olabilir. Oradaki çevirilere de güvenmiyorum. Bunlarla ilgili sağlam kaynakların nelerdir?

  Sonuçta demek istediğim paranoid sebeplere bağlanmamaktır. Her üçgen veya buna benzer şeyleri böyle sebeplere bağlamak kaynaksız obsesyonlara yol açar. Ama yine de kaynağınızı ve araştırmanızı beğendiğimi belirtmeliyim. Bizi aydınlattığınız için teşekkür ederim.

  Eray Gezer

  Not: Kardeşim böyle bir şeye inanmadığını belirtiyor. Ama ben araftayım.

 47. Merhabalar,

  @mikeecem özellikle sana bi’şey belirtmek için yazıyorum. İlluminatinin amaçlarından bir tanesi de insanlarda merak uyandırmak. Merak duyan insan illuminatiyi araştırmaya başlıyor ve dehşete kapılıyor. Bunun sonucunda paronayak olmuş insanlar çoğalıyor tabi bu da illumitanin çok işine geliyor. Görüyorum ki sen de bunlardan biri olmuşsun 🙂 Sakın unutma bunlar da insan bunlar da ÖLECEK. Dünya’ya hükmedecek kadar güçlü de değiller merak etme. En büyük güçleri medya ki senin benim gibi paronayak insanlar yaratıp bilinçaltımıza sızmaya çalışıyorlar. BU OYUNA SAKIN GELME.

  Sevgiler, saygılar…

  İletişim: in.the.-end-@hotmail.com

 48. meraba..sevgili mikeecem öncelikle yazın çok güzel. bu kadar şey tesadüf olamaz chester a ve linkin parka çok hayran olan biri olduğum için başta bunlara inanmak istemedim. ama galiba haklısın fakat kafamı kurcalayan bazı şeyler var ..LP nin numb klibi klisede çekilmiş. masonluğun bildiğim kadarıyla kliseyle bi alakası yok.ama daha garip olan What I’ve Done klibinin 1.29 uncu saniyesinde cami bulunması… bence bunların dini belirsiz ..belki de bu kadar sembolü belli bi kitleden para koparmak için yapıyolardır. bi de araştırmaya devam et. yazılarını hep okuyorum 🙂

 49. Bir konudan hepiniz emin olun ki; Linkin Park illuminati olsa bile istemeyerek zorlaya zorlaya yaptıkları kesin. Düşünün size diyorlar ki “Eğer bize katılmazsan seni ve sevdiklerini öldürürüz.” adam kendini sevmese yakınını, yakınını sevmese kendini sever. Bilmem anlatabildim mi :))

 50. chester manyağı

  sevgili ecem mike hakkında hazırladığın gibi chester hakkında da bi bölüm hazırlar mısın? mike ın süper olmuş. lütfen chester hakkında da yap şimdiden teşekkürler!!!! ♪♪♪

 51. lp-gülşen-lp-

  yhaaa yeni bi geLİŞME SANIRIM 🙂 TAM OLARAK YANİ SANIRIM LİNKİN PARKIN KLİBİNDE CAMİ GÖRDÜM 🙂 ANAA ÇOK ŞAŞIRDIM D: YHA EMİN DİİLİM AMA CAMİYE BENZİO 1 SANİYEDEN AZ Bİ GÖRÜNÜYO WHAT I’VE DONE 1.29 UNCU SANİYE 🙂 AYYYYYYY D: <3<3<3 🙂 NE DE MEK İSTİO ANLAMADIM AMA NOOLUR BAKIN VE CEVAP YAZINN :))

 52. lp-gülşn-uffyhaa

  😦 BN linkin parkın farklı olduğuna inanmıştım çünkü inligizce şarkıları seviom ama hepsi sapıtmış D: gençekten öle 🙂 bn lpnin farklı onnlardan farklı olduguna inanmıstım 😦 zaten 3 yıldır burraya konsere hiç gelmiolar onlarra sinirliyim D: ama illumantıye zorlandırlarına eminim ama ONE STEP CLOSER şarkısında sanki şeytana hizmet ediyormuş gibi hareketler yapıolar eğiliyolar falan:/ bi ilginç yhaa 😦 üzülüom ama seviom 🙂 hepsi çok tatlı diimi ama yalan diill D: :)) ❤ BAKIN İZLEYİN İSTERSENİZ TURUNCU BİŞİ GİYEN ADAMLAR VAR YÜZLERİNİN YARISI BOYALI KIRMIZI SİYAH BİŞİ GİYMİŞ BİRİ VAR 😦 BNCE BU KLİPTE Bİ MESAJ VAR AMA ÇÖZEMEDM SANKİ SANKKİ FARKLI YHAA :d 🙂 mike ama orda çok tatlıı d:

  🙂 nolurr cevap yazz ecem ablaa

 53. lp-gülşn-uffyhaa

  Ceren | 18 Temmuz 2011, 2:23 pm

  Yo bence dayatma söz konusu değil bak MJ nasıl karşı durdu ? Hem öyle bakacaksak eğer, İlluminati yandaşlarıda ondan korkuyor e Eminemde onlardan korkuyo ama artık yandaşları değil korkuyorlarsa her şekil korkarlar o zaman önemli olan kurtulmaya çabalamaları ama Lady Gaga bunu yapmıyo yada Beyonce onlar oldukları yerden mutlular aynı zamanda da korkuyorlar.. Ben Chester’ın bir videosunu izlemiştim Amreikadan bir arkadaşım yollamıştı video yasaklandı daha bulamadık Chester peşlerinde olan birşeyden çok korktuğunu ona bulaşmak istemediğini ama onu mecbur bıraktıklarını söylüyordu Chester’ı ailesiyle tehtit etmişler sence isteyerek mi yapıyo bunu? Ve Chester her yazdığı şarkıya kendi ruh halini işliyo başka bişeyi değil…
  ______________________________________________________________

  gerçekten o videoyu bnde izlemek isterdimmm onları gerçektn seviorm 🙂 böle bişeye bulaşsalar bile isteyerek diil 🙂 bn savdiklerimin ölmesini istemezdm 😦 kim iste r 😦 gerçekten keşke böle bişey var olmasaydı 😦 masonlar mutlu olamaz çünkü diyelimki bişeye üzüldü inançsız oldugu için hiç bişeye dayanamaz çünkü biz deriz 🙂 yha yani allaha bağlılığımız vardır 🙂 ama onların bağlı oldukları yok :/ bu yüzden hep mutsuzdurlar mutlu görünseler bilee kim mutlu OLMAK İSTEMEZKİ! hiç anlamıorum D: peki bişey sorcam AVRİL LAVİGNE de mi ölee?? Aanlamadığım şey bu 🙂 hiç anlamayamadm ama umarım diildir neyse 🙂 LİNKİN PARK 🙂 hayatımın grubu 🙂 mike 🙂

 54. yazı bir harika miraç iyice saçmalamış


 55. satanizmin 5 köşeli yıldızı da var tabi

 56. red square,i tunes ve buna benzer birçok konserde chester ın haçlı kolyesini görünce sanki inandığı Allah ın lady gagadaki gibi şeytan olmadığını düşünüyor insan.. bana göre jay z ile çalışmalarından sonra bi dönem illuminatinin menzilinde zorla kaldılar birazcık hizmet etmiş olabilirler ama şu an kesinlikle bu olayın içinde olmadıklarını en azından kurtulmaya çalıştıklarını düşünüyorum . zira yeni albümün hiçbir klibinde ne bi simge ne bi hareket hiçbişe yoktu. bi de anlamadığım nokta madem metafizikle falan hiç ilgilenmiyolar tamamen bilimin ışığındalar neden hala deccal peşinde koşuyolar? deccale inanmaları dini kitaplara ve Allah a da inandıklarını göstermez mi? bunlar düz satanist mi Allah ile şeytan arasında bi seçim yapmışlar direkt ? ayrıca deccal in olup olmadığı da hala islam aleminde bir tartışma konusudur. bilmiyorum aklımda daha çok soru işareti var..

 57. varya bunları okumadan önce linkinpark koliktim bunları okuduktan sonra çok üzüldüm hatta ağladım bile bunlar nasıl oluyo ssiz eğer gördüğünüz her üçgene illuminati derseniz sizinle işimiz çok zor ama ben linkin parktan soğudum fakat ne için illuminati olduğunuda bu yoruma yanıtlarsanız çok sevinirim lütfen 😦

 58. Ulan aklınız nerede sizin bir kaç kendini bilmez bunları yazmış paylaşmış sizde inanmışsınız Lp embleminde p massonik simvol değil masson üçkeni asla kırılmaz ama burda kırılıyo demekki Masson üçkeni değil. Ayrıca Mikenin elleri bir üçken değil elleriyle yüzünü tutuyo Şarkı sözlerine gelince bu tip kelimeleri her gün kullanıyoruz demekki bizde illumiantiyiz. Bakın Linkin Park böğle iyi olunca kıskananlarıda normal olarak çoğalıyor. Gelelim mikenin elinde Orda mikenin tutduğu boynuzları herkes tutuyo ( bi havalılık gibi düşünün) . Bence kısaca

  FUCK THE SİSTEM

 59. Somewhere i belong klibinin 1.50 . saniyesinde masonları gösterirken Mike’ın ‘ And the fault is my own, and the fault is my own
  Ve hata benim ,ve hata benim ‘ dediğini fark eden hiç kimse yok mu ya ?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: